7 نکته‌ که برای موفقیت در کلاس‌های آنلاین

7 نکته‌ای که برای موفقیت در کلاس‌های آنلاین به شما کمک می‌کند

داشتن کلاس آنلاین انعطاف پذیری بالایی در مکان و زمان برگزاری کلاس به شما می دهد. هر چند، این انعطاف پذیری به این معناست که برای رسیدن به موفقیت باید قدم‌های بیشتری برداشت. شما باید به مانند یک کلاس حضوری در ایجاد یک فضای مناسب پیش قدم شوید.

سیستم مدیریت آموزش (LMS) چیست؟

سیستم مدیریت آموزش (LMS) چیست؟

سیستم مدیریت یادگیری یا LMS نوعی نرم افزار است که برای کمک به افراد در ایجاد برنامه‌های آموزشی بصورت آنلاین طراحی شده است. آنها به طور معمول شامل ویژگی‌هایی هستند که به کاربران کمک می‌کند تا مدیریت، پیشرفت دانشجو، گزارشگری و تحویل واقعی مواد آموزشی به فراگیران را کنترل کنند.

مقایسه YekClass با سایر محصولات در حوزه آموزش مجازی

مقایسه YekClass با سایر محصولات در حوزه آموزش مجازی

اگر به دنبال انتخاب یک محصول جامع برای آموزش یا کلاس مجازی آموزشگاه یا مدرسه یا محل کار خود هستید و قصد مقایسه محصولات مشابه را دارید این جدول به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع با امکانات سرویس‌ها در یک نگاه آشنا شوید.

مودل (Moodle) چیست؟

مودل (Moodle) چیست؟

شما قصد دارید که یک سایت با اهداف آموزش الکترونیک بسازید. اما قطعا باید در همان ابتدا به تعداد زیادی سوال پاسخ بگویید. سوالاتی از این جنس که چطور می‌توان یک تجربه کاربری، تعاملی و شهودی قابل قبولی را برای دانشجو یا دانش آموز فراهم کرد؟ یا بهتر بگوییم، آیا می‌شود همان احساس کلاس‌های سنتی را در آموزش مجازی ایجاد کرد؟ آیا آموزش الکترونیکی و کلاس مجازی چنین اهدافی را دنبال می کنند؟